+90 545 575 04 39

Sosyal Medyada Biz}

Tüketicilerin %75’i bir işletmeyi ziyaret etmeden önce arama motoru üzerinden araştırma yapıyor. Arama motoru konum verilerini güncellemek tüketicilerin evlerinden çıkmadan ya da yolda giderken mobil cihazlardan yaptıkları araştırmada konum hakkında doğru bilgilere ulaşmalarına yardımcı olur. Ayrıca ilk defa işletmenizi ziyaret edecek tüketicilere hangi kanaldan gelirse gelsin doğru bilgilerle işletmenizi sunarak güven sağlamış olursunuz. Bu sayede tüketicileri sadık müşterilere dönüştürme şansınız artar. 

İşletme Bilgileriniz Tüm Arama Motorlarında Yükselsin!

Ne Kadar Çok Müşteriye Hizmet Veremediğinize Şaşıracaksınız!

Arama Motoru Optimizasyonu yüzlerce parametreye bağlı bir sistemdir. Temel olarak İç SEO ve dış SEO olarak iki kısımda incelenebilir. Dış SEO, Web Tasarım hizmeti ve bedeliyle hiçbir alakası olmayan, sürekli ve düzenli yapılması gereken bir çalışmadır. Genel olarak siteye bağlı özgün makale ve link çalışması, Google AdWords, Facebook ve Twitter reklamlarını içerir.

İç SEO, Web Siteniz daha tasarım ve kodlama aşamasındayken başlar ve uygun kod yazılımı, giriş, içerik ve sonuç bölümlerinde, zamanında ve dünyada kabul görmüş standartlara göre yapılmalıdır.

Tasarımını yaptığımız tüm Web Sitesi ve uygulamalarda İç SEO standartları ve Google İşaretlenmiş Veri pratiklerini uygulayarak müşterilerimize teslim etmekteyiz.

20 Mayıs 2019
4 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN